درباره کالیستا

parallax backgroundکالیستا در زبان لاتین به معنی زیباترین است. و نام مجموعه ای رنگارنگ و متنوع از لوازم آرایشی است که از ویژگی های منحصربه فرد آن، کیفیت برتر، قیمت بسیار مناسب، و گوناگونی بی نظیر رنگ ها است. این برند در خرداد ماه 95 در چهار گروه آرایش لب، آرایش صورت، آرایش چشم و آرایش ناخن توسط شرکت آریان کیمیا تک در ایران لانچ شد. بسته بندی کالیستا متفاوت از سایر رقبای فعلی در بازار است.


طراحی و تولید محصولات برند کالیستا، بر اساس نیاز دنیای مدرن امروز و با هدف نمایان تر ساختن زیبایی چهره و فزون بخشی شادی و نشاط و اعتماد به نفس بانوان صورت گرفته است. کالیستا، از آغاز راه، هدف اول و آخر خود را تامین حداکثر رضایت مصرف کنندگان قرار داده است، از این رو، تلاش این برند، همواره بر این بوده است که با استفاده از مرغوب ترین و خالص ترین مواد اولیه اروپایی و بالاترین سطح استانداردهای ملی و بین المللی در بزرگ ترین سایت تولیدی تحقیقاتی و مجهزترین لابراتوار کنترل کیفیت محصولات آرایشی خاورمیانه،حاصل این تلاش پیگیر و مستمر، رنگین کمانی از محصولات آرایشی بی همانند کالیستا بوده است تا احساسی زیبا و رنگی تازه و شادمانه، به زندگی مصرف کنندگان هدیه کنیم.

5 رنگ اصلی در بسته بندی کالیستا مطرح است که در کنار رنگ مشکی جلوه خاصی به محصولات می دهند. این رنگها عبارتند از سرخابی، زرد، نارنجی، سبز و بنفش.

تبلیغات


"دنیاتو با کالیستا شاد و رنگی کن!"، شعار برند کالیستا است که نشان دهنده توجه کالیستا به اعطای شادی و انرژی مضاعف به زندگی روزمره مصرف کنندگان است. برند کالیستا از ابتدای لانچ، انواع تبلیغات ATL، TTL و BTL از جمله تبلیغات محیطی و تبلیغات دیجیتال را نیز داشته است. با آغاز صادرات این برند، شرکت در نمایشگاه های آرایشی و بهداشتی بین المللی در کشورهای مختلف نیز نقش مهمی در معرفی و شناساندن برند کالیستا داشته است.

کانال های فروش


خریداران این برند هم مشتریان تک و هم عمده فروشان هستند. این محصولات در اکثر داروخانه ها، گالری ها، فروشگاه های زنجیره ای و فروشگاه های آنلاین قابل دسترسی است. برند کالیستا به کشورهای عراق و افغانستان صادر می شود.